Anna Ślęczek


Kontakt:
603 509 127

Moją największą pasją zawodową jest towarzyszenie ludziom młodym w przeżywanych kryzysach jak również na ich drodze rozwoju. Pracuję z dziećmi (od 10 roku życia) młodzieżą i młodymi osobami dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną, poradnictwo dla rodziców przeżywających trudności w kontaktach z dorastającymi dziećmi, grupy rozwojowe, warsztaty rozwoju osobistego. Swoją pracę regularnie superwizuję u certyfikowanych specjalistów.
Ukończyłam psychologię i pedagogikę opiekuńczą z terapią na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie szkoliłam się w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Krakowie na kierunku Terapia Poznawczo – Behawioralną Zaburzeń Dzieci i Młodzieży. Obecnie jako psychoterapeuta kształcę się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.
Doświadczenie jako psycholog i terapeuta zdobywałam w fundacjach i stowarzyszeniach pomagających ludziom młodym znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, szkołach, młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Przez 3 lata byłam kierownikiem świetlicy środowiskowej działającej na wrocławskim Nadodrzu. Doświadczenie zdobywałam również pracując w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej – Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze na oddziale psychiatrii młodzieżowej.

Lęk nie zawsze taki straszny jak go malują

Lęk to jedna z wielu emocji, która sama w sobie nie jest ani zła, ale dobra. Lęk, tak jak i pozostałe emocje jest drogowskazem, …

Grupa dla mam dzieci do 10-tego miesiąca życia

Niedawno urodziłaś dziecko. Pierwsze, drugie, a może kolejne? Czujesz, że po porodzie Twoje życie się zmieniło. Czasem …

Ośrodek Psychoterapii poszukuje do współpracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Ośrodka podejmiemy współpracę z: – psychoterapeutą par, – psychoterapeutą …