Anna Ślęczek

psycholog, psychoterapeutka


Kontakt:
603 509 127

Moją największą pasją zawodową jest towarzyszenie ludziom młodym w przeżywanych kryzysach jak również na ich drodze rozwoju. Pracuję z dziećmi (od 10 roku życia) młodzieżą i młodymi osobami dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną, poradnictwo dla rodziców przeżywających trudności w kontaktach z dorastającymi dziećmi, grupy rozwojowe, warsztaty rozwoju osobistego. Swoją pracę regularnie superwizuję u certyfikowanych specjalistów.
Ukończyłam psychologię i pedagogikę opiekuńczą z terapią na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie szkoliłam się w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Krakowie na kierunku Terapia Poznawczo – Behawioralną Zaburzeń Dzieci i Młodzieży. Obecnie jako psychoterapeuta kształcę się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.
Doświadczenie jako psycholog i terapeuta zdobywałam w fundacjach i stowarzyszeniach pomagających ludziom młodym znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, szkołach, młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Przez 3 lata byłam kierownikiem świetlicy środowiskowej działającej na wrocławskim Nadodrzu. Doświadczenie zdobywałam również pracując w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej – Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze na oddziale psychiatrii młodzieżowej.

Ośrodek Psychoterapii poszukuje do współpracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Ośrodka podejmiemy współpracę z: – psychoterapeutą par, – psychoterapeutą …

Grupa Terapeutyczna dla Młodych Dorosłych

Już od września ruszyły w naszym Ośrodku konsultacje do Grupy Terapeutycznej dla Młodych Dorosłych. Zapraszamy osoby …

OdBuduj związek w 4 krokach

Polecany przez Ośrodek Przystań warsztat dla par. Dla osób, które chciałyby przez jeden czerwcowy weekend zatrzymać …