Beata Balsiewicz-Ulbrich

psycholog


Jestem psycholożką, mamą trzech córek. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii UW,Studium Interwencji Kryzysowej (DCP) oraz roczny Program Pomocy Psychologicznej (Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt), jak również wiele innych szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej. Pracowałam z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Doświadczenie prowadzenia zajęć grupowych zdobyłam w: Ośrodku Interwencji Kryzysowej, w oddziale dziennym szpitala psychiatrycznego, w szkole podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi oraz w liceum. W Ośrodku Psychoterapii Przystań pracuję z matkami małych dzieci, prowadząc grupy wsparcia i udzielając konsultacji indywidualnych.
Po urodzeniu drugiej córki doświadczyłam, ile dobrego może dać grupa wsparcia dla rodziców. Zachwyciłam się tą formą pomocy i postanowiłam dzielić się nią z innymi. W 2016 r wzięłam udział w warsztacie trenerskim „Urodziłam życie” w warszawskiej Fundacji Sto Pociech, od tego momentu moim marzeniem stało się poprowadzenie takiej grupy we Wrocławiu.

Grupa wsparcia online

Osoby, które odczuwają negatywne skutki związane z pandemią COVID-19 i przymusową izolacją społeczną, zapraszamy …

Jeszcze dół czy już depresja?

Warsztat dla Rodziców nastolatków ze skłonnością do obniżonego nastroju i zamartwiania się. Warsztat składać się …

Grupa dla mam dzieci do 10-tego miesiąca życia

Niedawno urodziłaś dziecko. Pierwsze, drugie, a może kolejne? Czujesz, że po porodzie Twoje życie się zmieniło. Czasem …