Marta Nikodem

psycholog, psychoterapeuta, terapeuta uzależnień


Kontakt:
605 03 25 45

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studium Terapii Poznawczo-Behawioralnej Zaburzeń Osób Dorosłych. Kształcę się w czteroletniej szkole psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Wiedzę i umiejętności z zakresu terapii uzależnień zdobywam w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysów osobistych, przeżywającymi lęk, smutek, cierpienie, trudności w relacjach z innym. Pomagam osobom, które wychowały się w rodzinach dysfunkcyjnych np. w rodzinie alkoholowej, a także osobom uzależnionym i współuzależnionym.

Pracuję w Ośrodku Profilaktyki, Terapii Uzależnień i Wspóluzależnienia. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Centrum Neuropsychiatrii z osobami doświadczającymi zaburzeń psychicznych, w prywatnej Poradni Zdrowia Psychicznego, prowadziłam konsultacje dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, prowadziłam warsztaty profilaktyczne dla młodzieży w szkołach oraz dla osób osadzonych w Zakładzie Karnym.

Pracuję pod stałą superwizją.

Poszerzamy Zespół Specjalistów Ośrodka

W związku z dynamicznym rozwoju naszego Ośrodka podejmiemy współpracę z: – psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, …

Podejmiemy współpracę z lekarzem psychiatrą

Ośrodek Psychoterapii Przystań podejmie współpracę z lekarzem psychiatrą bądź lekarzem w trakcie specjalizacji. Oferta …

Grupy socjoterapeutyczne

Już od października w naszym Ośrodku prowadzone będą grupy socjoterapeutyczne  dla dzieci w wieku 8 – 9 lat oraz …