Marta Nikodem

psycholog, psychoterapeuta, terapeuta uzależnień


Kontakt:
605 03 25 45

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studium Terapii Poznawczo-Behawioralnej Zaburzeń Osób Dorosłych. Kształcę się w czteroletniej szkole psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Wiedzę i umiejętności z zakresu terapii uzależnień zdobywam w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysów osobistych, przeżywającymi lęk, smutek, cierpienie, trudności w relacjach z innym. Pomagam osobom, które wychowały się w rodzinach dysfunkcyjnych np. w rodzinie alkoholowej, a także osobom uzależnionym i współuzależnionym.

Pracuję w Ośrodku Profilaktyki, Terapii Uzależnień i Wspóluzależnienia. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Centrum Neuropsychiatrii z osobami doświadczającymi zaburzeń psychicznych, w prywatnej Poradni Zdrowia Psychicznego, prowadziłam konsultacje dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, prowadziłam warsztaty profilaktyczne dla młodzieży w szkołach oraz dla osób osadzonych w Zakładzie Karnym.

Pracuję pod stałą superwizją.

OdBuduj związek w 4 krokach

Polecany przez Ośrodek Przystań warsztat dla par. Dla osób, które chciałyby przez jeden czerwcowy weekend zatrzymać …

Ośrodek Psychoterapii poszukuje osób do współpracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Ośrodka podejmiemy współpracę z: – psychoterapeutą osób dorosłych, – …

Psychoterapia w leczeniu przewlekłego bólu

Dlaczego psychoterapia w leczeniu bólu przewlekłego może pomóc? Każdy człowiek przeżywa ból w inny sposób. Te same …