Nowi terapeuci w Zespole

Z przyjemnością informujemy, że nasz Zespół się powiększył o kolejnych psychoterapeutów. W Ośrodku Psychoterapii Przystań prowadzić będą konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną. Oczekują na Państwa w naszych gabinetach we Wrocławiu przy ul. Nowowiejskiej oraz Na Szańcach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompetencjami oraz obszarami , w których oferują Państwu pomoc psychoterapeutyczną.

Karolina Ścigała

W Ośrodku Przystań prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży powyżej 17 roku życia w języku polskim i angielskim. Pomaga osobom mierzącym się z kryzysami emocjonalnymi i życiowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju i lękowymi, stresem, trudnościami w relacjach, żałobą. Prowadzi program dobrostanu psychicznego, którego celem jest wzmacnianie odporności psychicznej.

Dowiedz się więcej

Kontakt: karolina.scigala@osrodekprzystan.com

Rejestracja telefoniczna: 690 305 605  

Rejestracja online: zarezerwuj wizytę


Magdalena Tomecka

W Ośrodku Przystań prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Leczy zaburzenia lękowe i adaptacyjne oraz zaburzenia depresyjne. Pomaga osobom borykającym się się z nadmiernym stresem, problemami w relacjach interpersonalnych i kryzysowymi sytuacjami życiowymi.

Dowiedz się więcej

Kontakt: magdalena.tomecka@osrodekprzystan.com

Rejestracja telefoniczna: 690 305 605  

Rejestracja online: zarezerwuj wizytę


Artur Stężała

W Ośrodku Przystań prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym. Leczy zaburzenia lękowe i adaptacyjne, zaburzenia depresyjne i inne zaburzenia nastroju. Pomaga osobom borykającym się z nadmiernym stresem, z problemami w relacjach interpersonalnych, z kryzysowymi sytuacjami życiowymi.

Dowiedz się więcej

Kontakt: artur.stezala@osrodekprzystan.com

Rejestracja telefoniczna: 690 305 605  

Rejestracja online: zarezerwuj wizytę


Comments for this post are closed.

Nowi terapeuci w Zespole

Z przyjemnością informujemy, że nasz Zespół się powiększył o kolejnych psychoterapeutów. W Ośrodku Psychoterapii …

Poszukujemy do współpracy

Ośrodek Psychoterapii Przystań podejmie współpracę z: psychoterapeutą osób dorosłych, psychoterapeutą par, psychoterapeutą  …

Ośrodek Przystań poleca – “Dylemat Społeczny”

Dylemat społeczny to pozycja obowiązkowa dla każdego użytkownika mediów społecznościowych. W gabinetach coraz częściej …