Anna Ślęczek

psycholog, pedagog, psychoterapeutka


Kontakt:
603 509 127

Moją największą pasją zawodową jest towarzyszenie ludziom młodym w przeżywanych kryzysach jak również na ich drodze rozwoju. Pracuję z dziećmi (od 10 roku życia) młodzieżą i młodymi osobami dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną, poradnictwo dla rodziców przeżywających trudności w kontaktach z dorastającymi dziećmi, grupy rozwojowe, warsztaty rozwoju osobistego. Swoją pracę regularnie superwizuję u certyfikowanego superwizora Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt.
Ukończyłam psychologię i pedagogikę opiekuńczą z terapią na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie szkoliłam się w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Krakowie na kierunku Terapia Poznawczo – Behawioralną Zaburzeń Dzieci i Młodzieży. Obecnie jako psychoterapeuta kształcę się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.
Doświadczenie jako psycholog i terapeuta zdobywałam w fundacjach i stowarzyszeniach pomagających ludziom młodym znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, szkołach, młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Przez 3 lata byłam kierownikiem świetlicy środowiskowej działającej na wrocławskim Nadodrzu. Doświadczenie zdobywałam również pracując w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej – Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze na oddziale psychiatrii młodzieżowej.

W mocy złości czy moc złości?

Zapraszamy osoby, które chcą rozmawiać o emocjach w bezpiecznym środowisku, w klimacie akceptacji i troski o uczuciową …

Grupa psychoterapeutyczna

Relacje z innymi odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka już od dnia narodzin. Potrzeba kontaktu jest jedną …

Szukając SIEBIE

Młodzieżowa grupa rozwojowa Zadaniem grupy rozwojowej jest wspierania indywidualności każdego z jej członków jak również …