Iwona Bukowska-Jarosz

psychoterapeutka w trakcie szkolenia, menedżerka, fotografka


Kontakt:
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605
Rejestracja online:

Do wspólnej pracy zapraszam osoby dorosłe, które przeżywają trudności w relacjach, pragną rozwinąć zdolność radzenia sobie z wyzwaniami, takimi jak wejście w nowe role życiowe (małżeństwo, rodzicielstwo, zmiana pracy, awans), doświadczają obniżonego nastroju, problemów ze snem, napięcia, cierpią z powodu niezrozumiałych dla nich symptomów płynących z ciała, chcą bliżej poznać siebie, dowiedzieć się, co kieruje ich wyborami i poszukać zasobów, aby podnieść poziom zadowolenia z życia.

Swoją pracę terapeutyczną opieram na podejściu integracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem nurtu psychodynamicznego i systemowego. Korzystam także z technik terapii koherencji.

Aktualnie w Ośrodku oferuję pomoc prowadząc konsultacje i psychoterapię w Zespole Terapii Niskopłatnej. W swojej pracy korzystam ze stałej superwizji certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Psychiatryczne we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. W Instytucie zrealizowałam także podyplomowe kursy specjalistyczne z terapii koherencji na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym i jej zastosowaniu w pracy z osobami cierpiącymi na depresję oraz zmagającymi się z niskim poczuciem własnej wartości.

Posiadam wiedzę i doświadczenie w pracy z ciałem, które zdobywałam pracując z  kobietami nad zmianą nawyków w obszarze aktywności fizycznej i postrzegania swojego ciała. Ponadto organizowałam i prowadziłam warsztaty rozwojowe dla kobiet oraz facylitowałam grupę praktykującą komunikowanie się według idei Porozumienia bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga.
Poza prowadzeniem psychoterapii, w Ośrodku Przystań odpowiadam także za działania administracyjne.

Poszukujemy do współpracy

Ośrodek Psychoterapii Przystań podejmie współpracę z: psychoterapeutą osób dorosłych, psychoterapeutą par, psychoterapeutą  …

Terapia niskopłatna dla osób dorosłych

Ośrodek Psychoterapii Przystań proponuje osobom dorosłym potrzebującym profesjonalnego wsparcia psychologicznego, a które …

przycisk do oferty konsultacji dla rodziców

Konsultacje on-line dla rodziców

Konsultacje skierowane są do rodziców dzieci powyżej 1- go roku życia, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Szczególnie …