Joanna Chaja

psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeutka systemowa


Kontakt:
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605
Rejestracja online:

Prowadzę psychoterapię indywidualną, par i rodzin. Pracuję z dziećmi oraz młodzieżą. Prowadzę konsultacje dla par rodzicielskich, które przeżywają trudności w sferze wychowawczej i jak opiekuńczej. Specjalizuję się w diagnostyce dzieci od 1 miesiąca życia do końca 9 roku życia. Prowadzę wsparcie psychologiczne dla osób, które przeżywają trudne momenty w swoim życiu takie jak: żałoba, rozstanie, poczucie bezradności, trudności w relacji.
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Na tej samem uczelni ukończyłam studia podyplomowe z psychodietetyki. Uczestniczyłam w studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Jestem w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę w nurcie systemowym.
Doświadczenie zdobyłam pracując w placówkach oświatowych takich jak: przedszkola, szkoły podstawowe oraz w Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej w Świdnicy. Dzięki temu doskonaliłam swój warsztat w pracy oraz zdobywałam narzędzia i kompetencje psychologiczne pomocne w pracy z dziećmi doświadczającymi trudności w zachowaniu i nauce oraz z ich rodzicami.
Rozwijam się jako psychoterapeutka, uczestnicząc w Doświadczeniach Własnych, stale wzmacniając swoje kompetencje i podnosząc kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach.
Pracuję w zgodzie z zasadami etyki zawodu psychologa. Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

Zarezerwuj wizytę

Grupa psychoterapeutyczna

Relacje z innymi odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka już od dnia narodzin. Potrzeba kontaktu jest jedną …

Szukając SIEBIE

Młodzieżowa grupa rozwojowa Zadaniem grupy rozwojowej jest wspierania indywidualności każdego z jej członków jak również …

Grupa dla mam dzieci do 10-tego miesiąca życia

Niedawno urodziłaś dziecko? Pierwsze, drugie a może kolejne? Czujesz, że po porodzie Twoje życie się zmieniło. Czasem …