Magdalena Tomecka

psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia

psychoterapia indywidualna dorosłych


Kontakt:
magdalena.tomecka@osrodekprzystan.com
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605
Rejestracja online:

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, pomocą psychologiczną oraz poradnictwem psychologicznym. W obszar moich zainteresowań zawodowych wchodzą między innymi takie zagadnienia jak trudność w relacjach interpersonalnych, wysoki poziom stresu, kryzysowe sytuacje życiowe, zaburzenia lękowe i adaptacyjne oraz zaburzenia depresyjne. Swoją pracę terapeutyczną opieram na podejściu integracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem nurtu psychodynamicznego, systemowego oraz ericksonowskiego. Zawsze staram się dostosować metody terapii i sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta.
Jestem absolwentką psychologii o specjalności klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Uczestniczę w Akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Kursie Psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii we Wrocławiu, gdzie przygotowuje się do certyfikatu psychoterapeuty oraz zdobywam i doskonalę swoje umiejętności w pracy terapeutycznej.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych na oddziale psychiatrii sądowej o podstawowym stopniu zabezpieczenia w Lubiążu, w Dolnośląskim Centrum Onkologii na oddziale chemioterapii i ginekologii onkologicznej we Wrocławiu oraz na całodobowym oddziale ogólnopsychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego.

 

Zarezerwuj wizytę

Poszukujemy do współpracy

Poszukujemy: psychoterapeuty osób dorosłych, psychoterapeuty par, psychoterapeuty dzieci i młodzieży, psychoterapeuty …

Psychoterapia grupowa dla osób dorosłych

Doświadczenie przynależności do grup społecznych jest kluczowym elementem kształtowania się osobowości, a ludzie, …

WARSZTAT Równowaga wewnętrzna w nierównym świecie

Przewlekły stres, ciągłe napięcie, bez dbania o swoje potrzeby prowadzą do wyczerpania Twoich zasobów, niszczą Ciebie …