Paula Milian

psycholożka dzieci i rodzin, psychoterapeutka w trakcie szkolenia

wsparcie psychologiczne dzieci (3 – 9 r. ż.), konsultacje rodzicielskie


Kontakt:
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605
Rejestracja online:

Pracuję z dziećmi między 3 a 9 rokiem życia oraz ich rodzicami, łącząc ze sobą wiedzę z obszaru psychologii, psychoterapii i pedagogiki. W kontakcie z rodziną staram się spoglądać na szerszą perspektywę małego człowieka, w szczególności na jego środowisko i relacje z opiekunami. W pracy z dziećmi wykorzystuję metody terapii zabawą. Obserwuję interakcje w rodzinie i szukam przyczyn danej trudności.
W swojej pracy:
– towarzyszę dzieciom w kryzysach rozwojowych oraz pomagam im radzić sobie z trudnościami szkolnymi,
– wspieram rodziców dzieci z niepełnosprawnościami,
– prowadzę konsultacje psychologiczne dzieci i ich rodziców,
– udzielam wsparcia psychologicznego dzieciom,
– prowadzę psychoedukację rodziców i opiekunów z zakresu rozwoju dziecka małego.

W 2016 r ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, a w 2018 r. uzyskałam uprawnienia pedagogiczne w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.
Aktualnie jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.

Doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi i ich rodzinami zdobywałam w placówkach edukacyjno- opiekuńczych, mając pod opieką również dzieci i osoby z niepełnosprawnościami. Odbywałam praktyki na oddziałach hematologii i onkologii dziecięcej oraz psychiatrii dziecięcej. Od 2018 roku współpracuję z Fundacją Promyk Słońca w charakterze psychologa. Dodatkowo posiadam uprawnienia Trenera Umiejętności Społecznych oraz Terapeuty Ręki.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji oraz współpracuję z innymi specjalistami z obszaru rozwoju dziecka. Pracuję w nurcie systemowym i integracyjnym, bliska jest mi terapia rodzinna oraz terapia skoncentrowana na rozwiązaniach.

Warsztaty „Będę/jestem mamą – i co dalej?”

Warsztat skierowany jest do kobiet doświadczających sytuacji kryzysowej związanej z ciążą i porodem, czyli dla kobiet …

Grupa dla młodzieży

Okres dorastania i wchodzenia w dorosłość jest czasem, kiedy młody człowiek odkrywa siebie na nowo, poznaje swój potencjał, …

Superwizja w Przystani

W roku akademickim 2023/2024 po raz kolejny w naszym Ośrodku prowadzone będą: superwizja indywidualna, superwizja grupowa …