Powiększamy Zespół – oto nowe psychoterapeutki

Z radością informujemy, że nasz Zespół zyskał kolejnych specjalistów. Miło nam, że od dziś możemy Państwu zaproponować jeszcze większą dostępność w naszych dwóch lokalizacjach w centrum Wrocławia oraz jeszcze bardziej zróżnicowaną ofertę. Psychoterapeutki będą przyjmować stacjonarnie we Wrocławiu przy ul. Nowowiejskiej oraz przy ul. Na Szańcach. Zapraszamy do zapoznania się z profilami naszym specjalistek oraz obszarami, w jakich pomagają.

Joanna Wiończyk

W Ośrodku Psychoterapii Przystań prowadzi konsultacje oraz psychoterapię indywidualną młodzieży i Młodych Dorosłych oraz psychoterapię par i rodzinną. Pomaga rodzicom mierzącym się trudnościami wychowawczymi oraz chcącym budować jak najlepsze relacje ze swoimi dziećmi. Wspiera w kryzysie emocjonalnym i trudnych momentach życia.

Dowiedz się więcej

Kontakt: joanna.wionczyk@osrodekprzystan.com

Rejestracja telefoniczna: 690 305 605  

Rejestracja online: zarezerwuj wizytę


Magdalena Bańkowska

W Ośrodku Psychoterapii Przystań prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię uzależnień osób dorosłych i młodzieży. Wspiera osoby cierpiące z powodu nadużywania substancji lub nałogowych czynności. Towarzyszy także osobom, które poszukują sensu życia, cierpią z powodu kryzysów w relacjach, zastanawiają się nad celami i pragną poznawać siebie.

Dowiedz się więcej

Kontakt: magdalena.bankowska@osrodekprzystan.com

Rejestracja telefoniczna: 690 305 605  

Rejestracja online: zarezerwuj wizytę


Comments for this post are closed.

Powiększamy Zespół – oto nowe psychoterapeutki

Z radością informujemy, że nasz Zespół zyskał kolejnych specjalistów. Miło nam, że od dziś możemy Państwu zaproponować …

Nowi terapeuci w Zespole

Z przyjemnością informujemy, że nasz Zespół się powiększył o kolejnych psychoterapeutów. W Ośrodku Psychoterapii …

Poszukujemy do współpracy

Ośrodek Psychoterapii Przystań podejmie współpracę z: psychoterapeutą osób dorosłych, psychoterapeutą par, psychoterapeutą  …