Agata Hensoldt-Jankowska


Kontakt:
696 08 67 45

Pracuję z osobami, które napotykają w swoim życiu na sytuacje trudne i kryzysowe, zmagają się z lękiem, niepewnością, obniżonym nastrojem, nie rozumieją objawów płynących z ich ciała, mają poczucie, że tkwią w krzywdzących dla siebie sytuacjach i relacjach i nie potrafią z nich wyjść, przeżywają trudności w związkach bądź ważnych dla siebie relacjach, nie mogą uwolnić się od przeszłości.

Pracuję z zaburzeniami osobowości, osobami z rodzin dysfunkcyjnych (alkohol, przemoc, zaniedbanie emocjonalne) a także ofiarami i sprawcami przemocy domowej. Prowadzę terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym osób dorosłych i par, a także grupy wsparcia i terapeutyczne, warsztaty i szkolenia. Zajmuję się pomocą psychologiczną, diagnozą, wsparciem.

Ukończyłam psychologię i filozofię na Uniwersytecie Wrocławskim. Wykształcenie terapeutyczne zdobywałam w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie w Studium Psychoterapii i Studium Psychoterapii Grupowej, na warsztatach i seminariach przedstawicieli Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej i Intensywnej Opartej na Doświadczeniu Psychoterapii Dynamicznej, we Wrocławskim Centrum Zdrowia, Fundacji Dzieci Niczyje, Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Posiadam Europejski Certyfikat Psychoterapeuty – European Certificate of Psychotherapy, który jest wydawany przez European Association for Psychotherapy (EAP), największą europejską organizację psychoterapeutyczną, zrzeszającą około 30 modalności psychoterapeutycznych.

Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień.

Współpracowałam z wrocławskim oddziałem Centrum Praw Kobiet i Stowarzyszeniem “Evolutio”, gdzie prowadziłam grupy wsparcia dla osób doświadczających przemocy domowej.

Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Autorka artykułów psychologicznych.

Agata Hensoldt - Jankowska - ZnanyLekarz.pl
Verification

15 stycznia 2018 r. Blue Monday

Z okazji Blue Monday zapraszamy na konsultacje w promocyjnej cenie. 15 stycznia 2018 – trzeci poniedziałek miesiąca …

Spokojnych Świąt życzy Zespół Ośrodka Przystań

Zespół Ośrodka Psychoterapii Przystań życzy wszystkim spokojnych świąt, spędzonych z dala od zgiełku i codziennego …

Zmiana terminu rozpoczęcia GRUPY WSPARCIA

Z powodów ogranizacyjnych  grupa wsparcia dla OSÓB z depresją i zaburzeniami lękowymi rozpocznie się w grudniu. Ciągle …