Monika Kozłowska

psycholożka, psychoterapeutka, wykładowczyni akademicka

współprowadzenie grupy dla młodzieży


Kontakt:
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605

Ukończyłam studia magisterskie oraz doktoranckie z psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Wykształcenie terapeutyczne zdobywałam w ramach czteroletniego szkolenia z zakresu psychologii analitycznej akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne a także w ramach szkoleń prowadzonych przez Wrocławski Instytut Psychoterapii, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii oraz fundację Promyk Słońca. Obecnie uzupełniam wykształcenie o techniki pracy w nurcie Terapii Akceptacji i Zaangażowania.
>Wiedzę teoretyczną uzupełniałam doświadczeniem własnym w ramach terapii indywidualnej u certyfikowanego terapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz superwizji grupowej u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Posiadam doświadczenie w pracy indywidualnej z osobami borykającymi się z trudnościami związanymi z obniżonym nastrojem, nadmiernym niepokojem, niskim poczuciem własnej wartości, trudnościami w relacjach oraz z obciążającymi doświadczeniami z przeszłości.
Posiadam także przygotowanie do pracy z grupami młodzieżowymi a także doświadczenie w prowadzeniu grupowych treningów umiejętności interpersonalnych. Zajmuję się także psychoedukacją w zakresie radzenia sobie ze stresem oraz budowania odporności psychicznej.

Grupa dla młodzieży

Okres dorastania i wchodzenia w dorosłość jest czasem, kiedy młody człowiek odkrywa siebie na nowo, poznaje swój potencjał, …

GRUPA WSPARCIA „UKOJENIE”

Zapraszamy kobiety po doświadczeniu straty dziecka do udziału w grupie wsparcia! Grupa dedykowana jest dla kobiet, które …

GRUPA WSPARCIA „OPANUJ STRES”

Zapraszamy osoby dorosłe do udziału w grupie wsparcia! Udział w grupie dedykowany jest dla osób, które doświadczają …