Artur Stężała

pedagog, psychoterapeuta, socjoterapeuta, muzyk

psychoterapia indywidualna osób dorosłych, psychoterapia młodzieży


Kontakt:
artur.stezala@osrodekprzystan.com
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605
Rejestracja online:

Jestem magistrem pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Wrocławskiego. Uzyskałem dyplom Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Przeprowadzam diagnozę i psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym. W trosce o jakość świadczonych usług pracuję pod superwizją Janusza Kitrasiewicza, certyfikowanego superwizora Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.
Doświadczenie zdobywałem pracując jako psychoterapeuta między innymi w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Jeleniej Górze na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym, w Poradniach Zdrowia Psychicznego dla dorosłych i dla dzieci i młodzieży, a także w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych.
Jestem także muzykiem. Swoje pasje artystyczne realizuję od wielu lat jako wokalista wrocławskiego zespołu Spirituals Singers Band.

Certyfikaty

Zawód psychoterapeuty to profesja wymagająca nieustannego poszerzania wiedzy, ugruntowywania swoich kompetencji i pracy w zgodzie z aktualnym stanem wiedzy. Nasi psychologowie, pedagodzy i psychoterapeuci niezmiennie uczestniczą w warsztatach, szkoleniach, konferencjach, grupach superwizyjnych, bowiem profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna opiera się zarówno na całościowym czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym jak i na dalszym rozwoju zawodowym. Dlatego też w sekcji certyfikaty prezentujemy dyplomy, certyfikaty oraz zaświadczenia o odbytych szkoleniach i udziale w konferencjach.

Warsztaty dla rodziców i opiekunów „Zrozumieć nastolatka”

Warsztaty dla rodziców i opiekunów „Zrozumieć nastolatka”, którzy chcą lepiej zrozumieć, czego doświadcza …

Superwizja w Przystani

W roku akademickim 2022/2023 w naszym Ośrodku prowadzone będą: superwizja indywidualna, superwizja grupowa odbywająca …

Dziecięca grupa rozwojowa

Celem dziecięcej grupy rozwojowej, poprzez ćwiczenia uważności, jest wzrost świadomości swoich emocji i swojego wpływu …