Artur Stężała

pedagog, psychoterapeuta, socjoterapeuta, muzyk

psychoterapia indywidualna osób dorosłych, psychoterapia młodzieży


Kontakt:
artur.stezala@osrodekprzystan.com
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605
Rejestracja online:

Jestem magistrem pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Wrocławskiego. Uzyskałem dyplom Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Przeprowadzam diagnozę i psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym. W trosce o jakość świadczonych usług pracuję pod superwizją Janusza Kitrasiewicza, certyfikowanego superwizora Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.
Doświadczenie zdobywałem pracując jako psychoterapeuta między innymi w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Jeleniej Górze na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym, w Poradniach Zdrowia Psychicznego dla dorosłych i dla dzieci i młodzieży, a także w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych.
Jestem także muzykiem. Swoje pasje artystyczne realizuję od wielu lat jako wokalista wrocławskiego zespołu Spirituals Singers Band.

Certyfikaty

W pracy każdego psychoterapeuty, a także pedagogów, psychiatrów i neurologów zajmujących się ludzką psychiką i zachowaniami, ważna jest edukacja, doświadczenie i udział w szkoleniach, konferencjach i sympozjach. Jest to dziedzina, w której funkcjonują co do zasady pewne podstawy, jednak nie można poprzestać na jednym szkoleniu. Dlatego prezentujemy Państwu w sekcji certyfikaty; dyplomy, certyfikaty, a także zaświadczenia certyfikujące o odbytych szkoleniach i udziale w konferencjach.

Poszukujemy do współpracy

Ośrodek Psychoterapii Przystań podejmie współpracę z: psychoterapeutą osób dorosłych, psychoterapeutą par, psychoterapeutą  …

Terapia niskopłatna dla osób dorosłych

Ośrodek Psychoterapii Przystań proponuje osobom dorosłym potrzebującym profesjonalnego wsparcia psychologicznego, a które …

Przemoc w rodzinie – jak pomóc sobie i innym

Z okazji obchodzonego 25 listopada Międzynarodowego Dnia Przeciw Przemocy Wobec Kobiet zapraszamy na warsztat „Przemoc …