Artur Stężała

pedagog, psychoterapeuta, socjoterapeuta, muzyk

psychoterapia indywidualna osób dorosłych, psychoterapia młodzieży


Kontakt:
artur.stezala@osrodekprzystan.com
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605
Rejestracja online:

Jestem magistrem pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Wrocławskiego. Uzyskałem dyplom Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Przeprowadzam diagnozę i psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym. W trosce o jakość świadczonych usług pracuję pod superwizją Janusza Kitrasiewicza, certyfikowanego superwizora Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.
Doświadczenie zdobywałem pracując jako psychoterapeuta między innymi w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Jeleniej Górze na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym, w Poradniach Zdrowia Psychicznego dla dorosłych i dla dzieci i młodzieży, a także w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych.
Jestem także muzykiem. Swoje pasje artystyczne realizuję od wielu lat jako wokalista wrocławskiego zespołu Spirituals Singers Band.

Certyfikaty

Zawód psychoterapeuty to profesja wymagająca nieustannego poszerzania wiedzy, ugruntowywania swoich kompetencji i pracy w zgodzie z aktualnym stanem wiedzy. Nasi psychologowie, pedagodzy i psychoterapeuci niezmiennie uczestniczą w warsztatach, szkoleniach, konferencjach, grupach superwizyjnych, bowiem profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna opiera się zarówno na całościowym czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym jak i na dalszym rozwoju zawodowym. Dlatego też w sekcji certyfikaty prezentujemy dyplomy, certyfikaty oraz zaświadczenia o odbytych szkoleniach i udziale w konferencjach.

GRUPA WSPARCIA „OPANUJ STRES”

Zapraszamy osoby dorosłe do udziału w grupie wsparcia! Udział w grupie dedykowany jest dla osób, które doświadczają …

DNI OTWARTE – X-LECIE OŚRODKA PSYCHOTERAPII PRZYSTAŃ

Przystań to miejsce, które od lat tworzymy z ideą niesienia rzetelnej pomocy psychologicznej naszym pacjentom. Nasze wspólne …

Grupa dla młodzieży

Okres dorastania i wchodzenia w dorosłość jest czasem, kiedy młody człowiek odkrywa siebie na nowo, poznaje swój potencjał, …