Katarzyna Jasielewicz

psycholożka, psychoterapeutka w trakcie szkolenia

współprowadzenie grupy psychoterapeutycznej


Kontakt:
katarzyna.jasielewicz@osrodekprzystan.com
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605
Rejestracja online:

Jestem psycholożką, absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Absolwentką Certyfikowanej Szkoły Praktyków Pracy z Ciałem Doroty Hołówki i Ady Stolarczyk w Nowej Psychologii w Krakowie. W trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Posiadam doświadczenie w pracy na Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym, Dziennym i Rehabilitacyjnym, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy, oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy.

Pracuję z osobami dorosłymi w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Kieruję się kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a swoją pracę poddaję stałej superwizji.

 

GRUPA WSPARCIA „UKOJENIE”

Zapraszamy kobiety po doświadczeniu straty dziecka do udziału w grupie wsparcia! Grupa dedykowana jest dla kobiet, które …

GRUPA WSPARCIA „OPANUJ STRES”

Zapraszamy osoby dorosłe do udziału w grupie wsparcia! Udział w grupie dedykowany jest dla osób, które doświadczają …

DNI OTWARTE – X-LECIE OŚRODKA PSYCHOTERAPII PRZYSTAŃ

Przystań to miejsce, które od lat tworzymy z ideą niesienia rzetelnej pomocy psychologicznej naszym pacjentom. Nasze wspólne …