Małgorzata Eichler – Fałowska

psycholog, pracownik biura Ośrodka Przystań


Kontakt:
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605

Jestem psychologiem oraz terapeutą integracji sensorycznej. Psychologię studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Université Louis Pasteur w Strasbourgu.
W Ośrodku Psychoterapii Przystań zajmuję się administracją.
Poza Ośrodkiem pracuję z dziećmi, wspierając je w odkrywaniu swoich możliwości i przekraczaniu swoich granic, a szczególnie bliska mojemu sercu jest praca z dziećmi z niedosłuchem.
Od wielu lat związana jestem z Dolnośląskim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadami Słuchu Sonorus, poszerzając stale swoją wiedzę z zakresu terapii słuchu i mowy. Jestem także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej i stale rozwijam wiedzę w obszarze diagnozy i terapii SI.
Zanim zostałam terapeutą przez wiele lat pracowałam w organizacji międzynarodowej, zajmując się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Jestem także dyplomowanym trenerem biznesu.

Dziecięca grupa rozwojowa

Celem dziecięcej grupy rozwojowej, poprzez ćwiczenia uważności, jest wzrost świadomości swoich emocji i swojego wpływu …

Grupa psychoterapeutyczna dla osób z tzw. syndromem DDA

Terapia DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików) to forma leczenia psychologicznego osób wychowywanych w domu, w którym rodzic …

Poszukujemy do współpracy

Poszukujemy: psychoterapeuty osób dorosłych, psychoterapeuty par, psychoterapeuty dzieci i młodzieży, psychoterapeuty …