Małgorzata Eichler – Fałowska

psycholog, pracownik biura Ośrodka Przystań


Kontakt:
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605

Jestem psychologiem oraz terapeutą integracji sensorycznej. Psychologię studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Université Louis Pasteur w Strasbourgu.
W Ośrodku Psychoterapii Przystań zajmuję się administracją.
Poza Ośrodkiem pracuję z dziećmi, wspierając je w odkrywaniu swoich możliwości i przekraczaniu swoich granic, a szczególnie bliska mojemu sercu jest praca z dziećmi z niedosłuchem.
Od wielu lat związana jestem z Dolnośląskim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadami Słuchu Sonorus, poszerzając stale swoją wiedzę z zakresu terapii słuchu i mowy. Jestem także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej i stale rozwijam wiedzę w obszarze diagnozy i terapii SI.
Zanim zostałam terapeutą przez wiele lat pracowałam w organizacji międzynarodowej, zajmując się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Jestem także dyplomowanym trenerem biznesu.

GRUPA WSPARCIA „UKOJENIE”

Zapraszamy kobiety po doświadczeniu straty dziecka do udziału w grupie wsparcia! Grupa dedykowana jest dla kobiet, które …

GRUPA WSPARCIA „OPANUJ STRES”

Zapraszamy osoby dorosłe do udziału w grupie wsparcia! Udział w grupie dedykowany jest dla osób, które doświadczają …

DNI OTWARTE – X-LECIE OŚRODKA PSYCHOTERAPII PRZYSTAŃ

Przystań to miejsce, które od lat tworzymy z ideą niesienia rzetelnej pomocy psychologicznej naszym pacjentom. Nasze wspólne …