Małgorzata Eichler – Fałowska

psycholog, pracownik biura Ośrodka Przystań


Kontakt:
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605

Jestem psychologiem oraz terapeutą integracji sensorycznej. Psychologię studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Université Louis Pasteur w Strasbourgu.
W Ośrodku Psychoterapii Przystań zajmuję się administracją.
Poza Ośrodkiem pracuję z dziećmi, wspierając je w odkrywaniu swoich możliwości i przekraczaniu swoich granic, a szczególnie bliska mojemu sercu jest praca z dziećmi z niedosłuchem.
Od wielu lat związana jestem z Dolnośląskim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadami Słuchu Sonorus, poszerzając stale swoją wiedzę z zakresu terapii słuchu i mowy. Jestem także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej i stale rozwijam wiedzę w obszarze diagnozy i terapii SI.
Zanim zostałam terapeutą przez wiele lat pracowałam w organizacji międzynarodowej, zajmując się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Jestem także dyplomowanym trenerem biznesu.

Warsztaty „OSWOIĆ STRES”

Warsztat dla osób dorosłych, które chcą OSWOIĆ STRES, czyli zrozumieć mechanizmy działania stresorów, nauczyć się …

Grupa dla młodzieży

Okres dorastania i wchodzenia w dorosłość jest czasem, kiedy młody człowiek odkrywa siebie na nowo, poznaje swój potencjał, …

Superwizja w Przystani

W roku akademickim 2023/2024 po raz kolejny w naszym Ośrodku prowadzone będą: superwizja indywidualna, superwizja grupowa …