Szkolenia w Ośrodku Psychoterapii Przystań

W roku akademickim 2022/2023 zapraszamy na spójny cykl szkoleń dla osób zajmujących się pomocą psychologiczną, bądź rozpoczynających pracę w zawodzie psychoterapeuty. 

Szkolenia prowadzone będą przez Psychoterapeutów z naszego Ośrodka. Nasi Psychoterapeuci ciągle podnoszą swoje kwalifikacje w akredytowanych ośrodkach psychoterapeutycznych, uczestniczą w konferencjach naukowych i seminariach oraz pozostają pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. 

Ośrodek Psychoterapii Przystań powstał po to, by zapewnić kompleksową i specjalistyczną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną osobom, które zmagają się z trudnościami emocjonalnymi, doświadczają cierpienia w różnych obszarach swojego życia, szczególnie w relacjach z innymi ludźmi.  Naczelną wartością naszej pracy jest dobro drugiego człowieka, a celem działania niesienie pomocy. Dlatego też chcemy dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem i wspierać innych specjalistów, pracujących w obszarze pomocy psychologicznej. 

Cykl szkoleń obejmuje trudności i wyzwania, z jakimi mamy do czynienia od początku kontaktu z pacjentem (konsultacje i kontrakt) po zakończenie procesu terapeutycznego. W trakcie szkoleń poruszone będą zarówno zagadnienia związane z settingiem, który ma chronić relację psychoterapeutyczną, jak i praktyczne trudności, z którymi mamy do czynienia podczas prowadzenia psychoterapii. Skupimy się na różnych formach pomocy, skierowanych do różnych grup pacjentów.

Prowadzący:

Wszyscy prowadzący to dyplomowani i certyfikowani psychoterapeuci, z kilku lub kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy psychoterapeutycznej z pacjentami, głównie pracujący w nurcie psychodynamicznym.

Tematyka:

Zachęcamy do uczestnictwa w całym cyklu, każde jednak szkolenie dotyczy odrębnego zagadnienia i można skorzystać z pojedynczych szkoleń.

Dla kogo?

  • Dla osób, które zajmują się pomocą psychologiczną,
  • dla osób będących w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego (lub planujących je podjąć), ale bez wykształcenia psychologicznego lub pedagogicznego.

Kiedy?

Koszt?

300-650 zł od osoby za 1 szkolenie (cena zależna od szkolenia)

Gdzie?

Szkolenia odbywają się w Ośrodku Psychoterapii Przystań przy ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje

GRUPA WSPARCIA „OPANUJ STRES”

Zapraszamy osoby dorosłe do udziału w grupie wsparcia! Udział w grupie dedykowany jest dla osób, które doświadczają …

DNI OTWARTE – X-LECIE OŚRODKA PSYCHOTERAPII PRZYSTAŃ

Przystań to miejsce, które od lat tworzymy z ideą niesienia rzetelnej pomocy psychologicznej naszym pacjentom. Nasze wspólne …

Grupa dla młodzieży

Okres dorastania i wchodzenia w dorosłość jest czasem, kiedy młody człowiek odkrywa siebie na nowo, poznaje swój potencjał, …