Psychoterapeuta, Psycholog

Ośrodek Psychoterapii  Przystań we Wrocławiu

Psychoterapeuci i psychologowie Ośrodka to zespół specjalistów posiadających kompetencje i kwalifikacje zawodowe potwierdzone dyplomami i certyfikatami.

Psychoterapię prowadzimy w nurtach: psychodynamicznym, systemowym, gestalt i poznawczo-behawioralnym.

Współpracujemy także z psychoterapeutami szkolącymi się, oferując przystępną cenowo psychoterapię niskopłatną, która jest koordynowana przez certyfikowanych psychoterapeutów.

Oferujemy sesje stacjonarne oraz konsultacje i psychoterapię on-line.

Wspieramy naszych klientów w trudnościach takich jak:
Depresja, Nerwice, Zaburzenia Lękowe, Kryzysy EmocjonalneStrata i Żałoba, Doświadczanie Przemocy, Stres, Przewlekły ból, Uzależnienia, Trudności w Relacjach

W Ośrodku Psychoterapii Przystań cenimy wysoką jakość usług i dbamy, aby nasza oferta odpowiadała potrzebom naszych klientów. Dlatego też nasi psychoterapeuci nieustannie kształcą  się i pracują pod superwizją.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z pomocy psychologa oraz z konsultacji psychoterapeutycznych, pozwalających ustalić wspólne cele dalszej współpracy.

 

Jak radzić sobie z tym, co nieuniknione – ze stratą?

02 listopada – Zaduszki. To dzień, który ma swoje korzenie jeszcze w wierzeniach i obrzędach pogańskich. Obchody tego dnia, jak i mającego swoje korzenie w kulturze celtyckiej halloween, miały na celu nawiązanie kontaktu z duchami.

Czytaj więcej »

Terapia grupowa – na czym polega i jakie są jej korzyści?

Terapia grupowa zyskuje coraz większą popularność. Wzrastająca świadomość leczących się osób na temat skuteczności terapii grupowej wpływa na wykorzystywanie jej w terapii różnych zaburzeń psychicznych.

Czytaj więcej »

Jak przygotować się do urlopu?

Chcesz wiedzieć, jak przygotować się do udanego urlopu? Dlaczego tak często się nim stresujemy? Jak nie myśleć podczas urlopu o pracy, a potem bezstresowo do niej wrócić? Odpowiedź (a przynajmniej próbę odpowiedzi) znajdziesz w poniższym artykule.

Czytaj więcej »

Najczęściej zadawane pytania

 

Psycholog - psychiatra - psychoterapeuta - czym się różnią? Odpowiedź

Czy w Ośrodku można odbyć wizytę na nfz? Odpowiedź

Jak wygląda pierwsze spotkanie z psychologiem? Odpowiedź

Jacy specjaliści przyjmują w Ośrodku Psychoterapii Przystań? Odpowiedź

Grupa dla młodzieży

Okres dorastania i wchodzenia w dorosłość jest czasem, kiedy młody człowiek odkrywa siebie na nowo, poznaje swój potencjał, …

Superwizja w Przystani

W roku akademickim 2022/2023 w naszym Ośrodku prowadzone będą: superwizja indywidualna, superwizja grupowa odbywająca …

Dziecięca grupa rozwojowa

Celem dziecięcej grupy rozwojowej, poprzez ćwiczenia uważności, jest wzrost świadomości swoich emocji i swojego wpływu …