Dorota Januszewska

psycholożka, interwentka kryzysowa

psychologiczne wsparcie okołoporodowe par i indywidualne, interwencja kryzysowa


Kontakt:
dorota.januszewska@osrodekprzystan.com
Rejestracja telefoniczna:
690 305 605
Rejestracja online:
Jestem psycholożką oraz interwentką kryzysową. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, interwencję kryzysową na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz półroczne szkolenie „Czułe wsparcie w kryzysach okołoporodowych”. Pracuję z osobami oraz parami w okresie okołoporodowym, wspieram w przypadku doświadczenia straty, pomagam z trudnościami w okresie ciąży (o prawidłowym i nieprawidłowym przebiegu) oraz towarzyszę w połogu i wczesnym macierzyństwie/tacierzyństwie.
Ponadto wspieram osoby doświadczające przemocy, a także prowadzę interwencję kryzysową dla osób po stracie bliskiej osoby, rozstaniu, utracie pracy czy innej sytuacji kryzysowej. Obecnie konsultuję i wspieram pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego (m.in. na oddziałach ginekologicznych) oraz klientów doświadczających przemocy w Fundacji Non Licet. Ponadto prowadzę wykłady w Szkole Rodzenia na temat psychologicznych aspektów ciąży, porodu, połogu oraz wczesnego rodzicielstwa.
Swoje doświadczenie zdobywałam również w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, a także podczas praktyk i wolontariatów na oddziale dziennym leczenia uzależnień, oddziałach szpitala onkologicznego oraz klubie integracji społecznej.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

GRUPA WSPARCIA „OPANUJ STRES”

Zapraszamy osoby dorosłe do udziału w grupie wsparcia! Udział w grupie dedykowany jest dla osób, które doświadczają …

DNI OTWARTE – X-LECIE OŚRODKA PSYCHOTERAPII PRZYSTAŃ

Przystań to miejsce, które od lat tworzymy z ideą niesienia rzetelnej pomocy psychologicznej naszym pacjentom. Nasze wspólne …

Grupa dla młodzieży

Okres dorastania i wchodzenia w dorosłość jest czasem, kiedy młody człowiek odkrywa siebie na nowo, poznaje swój potencjał, …